Hr. Králové – Most 3:0 (kon.) | Rakovník – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Sudoměřice – Ústí n/L 0:3 (kon.)
Pardubice – Plzeň 2:0 (kon.) | Letohrad – Kovo Praha 3:2 (kon.)
HBC Pardubice
2:0 (1:0, 1:0, 0:0)
HBC Plzeň
Sobota 12.11.2016, 16:00CROSSDOCK Extraliga • 14. kolo

Konec zápasu. (17:37:54)

44:44
    Domácí sice vyhazují na zakázané uvolnění, to, že netrefuji odkrytou klec, jim ale vůbec vadit nemusí.

44:03
    Oddechový čas pro Plzeň, vymyslí ještě něco?!

43:32
    I nadále se hraje na polovině domácích, kteří se brání, protože logicky už nějaké zdramatizování nechtějí dopustit.

41:58
    Skutečně mohlo být sníženo! Valenta ale z dobré pozice z pravého křídla přestřeluje branku!

41:41
    Mečouni jsou v pěti a skutečně se už drží v útoku a kombinují.

40:39
    Západočeši se zuby nehty brání a nechtějí dopustiti další branku, možná naopak, až budou kompletní, tak ještě zkusit vyrazit dopředu a snížit.

39:25
    Autosklo bude moci navýšit svůj náskok, hostující Pauer totiž dostává menší trest za držení.

38:26
    Zatímco Smekal musí začínat krýt střely z blízkosti, tak hostující Návara si zase musí vědět rady se střelami od modré, protože právě těmi se pokouší zahrozit domácí.

36:01
    Poslední chvíle začaly uvádět do permanence spíše brankáře Autoskla, ovšem nyní to vypadá, že se karta nepatrně otáčí a jsou to právě Plzenští, kteří se musí bránit od dalšího inkasování.

35:18
    Je to zajímavé, ale skutečně se toho zatím moc neudálo, hraje se především mezi brankami, kde to ale vždy těsně před zakončením skončí tak, že jednoho mužstvo o míček přijde.

33:57
    Hra už se znovu přesunula do středu hrací plochy, kde začíná přibývat už i více osobních soubojů. Tak uvidíme, co následující minuty přinesou.

33:01
    Skutečně až nyní je poprvé hra od úvodního vhazování přerušena, a to když skákavý míček raději chytil do lapačky hostující brankář Návara.

31:06
    Ve třetí třetině se prozatím hodně bojuje o míček, ani jeden z brankářů tak zasahovat ještě nemusel, protože se hra odehrává převážně ve středu hřiště.

30:01

30:00

29:00
    Domácí jsou kompletní, zkusí se tak po delší době dostat také do útočné třetiny.

28:36
    Smekal je stále v permanenci, nyní však má trochu štěstí, jelikož hráči Plzně nemířil příliš přesně a hodně míčků tak končí v ochranní síti.

27:43
    Západočeši jsou neustále v útoku a snaží se konečně skórovat. Aby také ne, jediná branka by totiž zase trochu průběh zdramatizovala.